• Jurassic World Dominion

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Watcher

  • Mars One

  • La Guerra Civil

  • Brazen

  • Scream

  • The King's Daughter

  • The 355

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • American Underdog

  • Te Deseo Lo Mejor

  • The King's Man

  • Mother/Android

  • Station Eleven

  • Rumble

  • The Matrix Resurrections

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • National Champions

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • VOIR

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Trolls Holiday in Harmony

  • A Castle for Christmas

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • 8-Bit Christmas

  • The Unforgivable

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★

  • Hawkeye

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

    ★★½

  • Michael Che: Shame the Devil

  • Sing 2

    ★★½

  • Mayor Pete

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Ciao Alberto

  • Olaf Presents

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • One Shot

  • Love Hard

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Munich: The Edge of War

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

  • Survive the Game

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Escape the Undertaker

  • Dave Chappelle: The Closer

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

  • Diana: The Musical

  • The Addams Family 2

    ★★