RSS feed for Bernard
  • Honeyland

    ★★★½

  • The Little Mermaid Live!

    ½

  • Klaus

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • 21 Bridges

    ★★★½

  • Trauma Center

  • Never Surrender: A Galaxy Quest Documentary

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Luce

    ★★★½

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★

  • Loop

    ★★★

  • Zenith

    ★½

  • The Race

    ★½

  • Lucky Toupée

    ★★

  • Lightning in a Bottle

    ★★½

  • Exchange Student

    ★★½

  • Drop

    ★★★