Sort by
  • Lizzo: Live in Concert

  • Love, Lizzo

  • Falling for Christmas

  • The Munsters

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Trainwreck: Woodstock '99

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • He's All That

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★½

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The Fallout

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Moxie

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Fake Famous

  • BLACKPINK: The Show

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • SMTOWN LIVE

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • Death to 2020

  • Beyond Live - NCT: Resonance 'Global Wave'

    ★★★★★

  • ariana grande: excuse me, i love you

  • Long Toast

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

    ★★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

  • This Is Paris

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • The New Mutants

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Chemical Hearts

  • Words on Bathroom Walls

    ★★