• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Jackass 4.5

  • Firestarter

  • Senior Year

  • Our Father

  • Along for the Ride

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Crush

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

  • Morbius

    ★★

  • The Bubble

  • Moonshot

  • Deep Water

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • The Lost City

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Adam Project

  • The Weekend Away

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • No Exit

  • The Batman

  • Turning Red

  • Dog

    ★★★

  • The Outfit

  • Ali Wong: Don Wong

  • Inventing Anna

  • Uncharted

  • Kimi

  • I Want You Back

  • Marry Me

  • Death on the Nile

  • And Just Like That… The Documentary

  • Jackass Forever

  • Home Team

  • Master

  • Brazen

  • The Tinder Swindler

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The Hating Game

  • Single All the Way

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

  • The Unforgivable

  • 8-Bit Christmas

    ★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Psych 3: This Is Gus

  • tick, tick...BOOM!

  • Love Hard

  • Red Notice

  • Eternals

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • The Tender Bar

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Birds of Paradise

  • The Many Saints of Newark

  • Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½