Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • The Accidental Revenge

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Three Wise Men: The Truth

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Sembula Cheru

    ★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Venus

    ★★★

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Sisu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Voy a pasármelo bien

    ★★★★

  • Noche de Apuestas

    ★★★★★

  • Un novio para mi mujer

    ★★★

  • Unicorn Wars

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Love Like the Falling Petals

    ★★★

  • Can't Live Without You

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • We Were Once Kids

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Last Supper

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • The Speed Cubers

    ★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Schoolgirls

    ★★★

  • Emma.

    ★★★

  • Lamp Life

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • The Grudge

    ★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • The Goya Murders

    ★½

  • Wild Session

    ★★★½

  • A Thief's Daughter

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★

  • The Man in Constant Sorrow

    ★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Haunt

    ★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★

  • It Chapter Two

    ★★★