Zander has logged 13 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Black Swan

Black Swan

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Unedited Footage of a Bear

Unedited Footage of a Bear

2014
×
Edit this entry  
23
Scream

Scream

1996
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Saw

Saw

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Julie & Julia

Julie & Julia

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
★★★½
Edit this entry  
14
Paddington

Paddington

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Carrie

Carrie

1976
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rabid

Rabid

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry