Sort by
  • Mean Girls

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Boulet Brothers' Halfway to Halloween TV Special

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Brooklyn 45

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Creed III

    ★★★★½

  • Moon Maidens

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Spirit Halloween: The Movie

    ★★

  • The Munsters

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★

  • Cryo

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • The House

    ★★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★½

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Encanto

    ★★★★★

  • Antlers

    ★★★

  • Injustice

    ★★★

  • Swimsuit

    ★½

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★

  • I've Become a Gengar!?

    ★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • The Warming Slugma House

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Lamb

    ★★★½

  • Wait Here! Magikarp

    ★★★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★★