RSS feed for Claire

Claire has logged 22 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
14
Rumor Has It...

Rumor Has It...

2005
×
★★★
Edit this entry  
12
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Baywatch

Baywatch

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Cured

The Cured

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Larry Crowne

Larry Crowne

2011
×
★★★½
Edit this entry  
01
Gladiator

Gladiator

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
29
Polar

Polar

2019
×
★★★
Edit this entry  
28
Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

2019
×
Edit this entry  
28
Sully

Sully

2016
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★
Edit this entry  
20
Greenfingers

Greenfingers

2001
×
★★★
Edit this entry  
15
Tower Heist

Tower Heist

2011
×
★★★½
Edit this entry  
12
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★½
Edit this entry  
11
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
The Jane Austen Book Club

The Jane Austen Book Club

2007
×
★★★½
Edit this entry  
08
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★
Edit this entry  
07
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★½
Edit this entry  
06
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★½
Edit this entry  
06
5 Flights Up

5 Flights Up

2014
×
★★
Edit this entry  
03
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★★★½
Edit this entry  
03
Angus, Thongs and Perfect Snogging

Angus, Thongs and Perfect Snogging

2008
×
★★★½
Edit this entry  
01
Swimming with Men

Swimming with Men

2018
×
★★★★
Edit this entry