RSS feed for Christopher Beck
  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Hereditary

    ★★★★★

  • Take Me Home Tonight

    ★★★½

  • Hall Pass

    ★★★

  • My Soul to Take

    ★★½

  • High Tension

    ★★★

  • House of the Dead

    ½

  • Night of the Demons

    ★★★★★

  • Gremlins

    ★★★★★

  • The Evil Dead

    ★★★★★

  • Rosemary's Baby

    ★★★★★