Sort by
  • The Missile

    ★★★½

  • My Wonderful Stranger

    ½

  • Börje - The Journey of a Legend

  • The Marvels

    ★★

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • Birthday Girl

    ★★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • A Real Job

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★

  • The Killer

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★½

  • El Conde

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ½

  • Murdercise

    ★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★½

  • The Old Oak

    ★★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★½

  • Terrestrial Verses

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Money Shot: The Pornhub Story

  • 20,000 Species of Bees

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Bullets

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Blank Narcissus (Passion of the Swamp)

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

  • Athena

    ★★★★

  • Dogborn

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Next 365 Days

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Prey

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Irma Vep

    ★★★★

  • The Beasts

    ★★★★½

  • Close

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Hideous

  • Everybody Loves Jeanne

    ★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★★

  • Diorama

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • 365 Days: This Day

    ★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Deep Water

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • To Leslie

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Morbius

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Incredible But True

    ★★★★★

  • Rimini

    ★★★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½