Sort by
  • Presumed Innocent

    ★★★★

  • Die Hard 2

    ★★★★

  • Eraser

    ★★★★

  • Lethal Weapon 4

    ★★★★

  • Fleetwood Mac: The Dance

    ★★★★★

  • Short Cuts

    ★★★★★

  • Noises Off...

    ★★★★½

  • Nothing but Trouble

    ★★★½

  • My Girl

    ★★★★½

  • The Exorcist III

    ★★★★½

  • Just One of the Guys

    ★★★★

  • Young Sherlock Holmes

    ★★★★

  • Barfly

    ★★★★½

  • Year of the Dragon

    ★★★★½

  • Runaway Train

    ★★★★½

  • Pushover

    ★★★★½

  • Drive a Crooked Road

    ★★★★½

  • Pandora and the Flying Dutchman

    ★★★★½