Sort by
  • SLC Punk

    ★★★½

  • Boogie Nights

    ★★★

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Pretty Woman

    ★★★½

  • The Breakfast Club

    ★★★★½

  • Dude, Where's My Car?

    ★★

  • Coming to America

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Me, Myself & Irene

    ★★½

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Truth or Dare

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • The Little Vampire

    ★★★½

  • The Last Unicorn

    ★★★★★