• Willy's Wonderland

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★½

  • Sacrifice

    ★★

  • Bliss

    ★★

  • Space Sweepers

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Outside the Wire

    ★½

  • The Dig

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • All My Friends Are Dead

    ★★½

  • Death to 2020

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • The Yin-Yang Master: Dream of Eternity

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • Beast Mode

    ★½

  • Audrey

    ★★★★

  • The Beast

    ★★

  • The Call

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Jiu Jitsu

    ★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • The Life Ahead

    ★★★★

  • Come Play

    ★★

  • Haunting of the Mary Celeste

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Cadaver

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

    ★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★★

  • I'm Your Woman

    ★★★

  • Nocturne

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • Freaky

    ★★★

  • Fatman

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★½

  • Black Box

    ★★½

  • The Binding

    ★★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★★

  • Hosts

    ★★★

  • Death of Me

    ★★½

  • Sightless

    ★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • LX 2048

    ★★½

  • The Swordsman

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • Supernova

    ★★★½

  • The Dead Ones

    ★★

  • The Paramedic

    ★★★

  • I've Got Issues

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Ammonite

    ★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Genus Pan

    ★★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • The Violent Heart

    ★★½

  • Brothers by Blood

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Antebellum

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★

  • The Eight Hundred

    ★★★★

  • Ten Minutes to Midnight

    ★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★★½

  • Project Power

    ★½