Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Marmaduke

    ½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Dirtbag

    ★½

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Tall Girl 2

    ½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Ice Road

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★½

  • Peace by Chocolate

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★½

  • The One and Only Ivan

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Hamilton

    ★★