• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Contractor

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Eternals

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★½

  • Cruella

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Vanquish

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Nobody

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Outside the Wire

    ★★½

  • Music

    ★½

  • James Acaster: Cold Lasagne Hate Myself 1999

    ★★★★

  • Monster Hunter

    ★★

  • Monsters of Man

    ★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Michelle Buteau: Welcome to Buteaupia

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★★

  • The Paper Tigers

    ★★½

  • Hard Kill

  • Tenet

    ★★★

  • Project Power

    ★★★

  • Sam Jay: 3 in the Morning

    ★★★

  • Jack Whitehall: I'm Only Joking

    ★★½

  • Urzila Carlson: Overqualified Loser

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ½

  • 8:46

    ★★★★

  • Jo Koy: In His Elements

    ★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★

  • Mulan

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Leslie Jones: Time Machine

    ★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★