Sort by
  • American Honey

    ★★★½

  • Jennifer's Body

    ★★★

  • Shoplifters of the World

  • My Cousin Vinny

    ★★★★½

  • On Golden Pond

    ★★★

  • American Psycho

    ★★★½

  • The Apartment

    ★★★★★

  • On the Rocks

    ★★½

  • What's Up, Doc?

    ★★★★★

  • Another Round

    ★★★½

  • Dating Amber

    ★★★

  • Mysterious Skin

    ★★★★

  • Benjamin

    ★★½

  • The Daytrippers

    ★★★½

  • An American Werewolf in London

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • You've Got Mail

    ★★★★

  • Re-Animator

    ★★★½