Sort by
  • Sun Rubber Plexus

  • American Gothic

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Headstone of Solitude

  • Barbie

    ★★★½

  • Deep End

  • Self Portraits or: How to talk endearingly to possible victims

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Exiting

  • Bottoms

    ★★★★½

  • My Dinner With An Android

  • Aria

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • The Present Green

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Pickled

  • Spirited

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Heart Breaker

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Sins of the Father

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Fringe

  • Smile

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Tomato Records

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★★½

  • Hysteric

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Creeping

    ★★★½

  • Read Between the Lines

  • Darker

  • Moon Knight

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Moshari

  • Blink

  • Diary of a Wimpy Kid: Freshman Year

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Resurrection

    ★★★½

  • The Backrooms (Found Footage)

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The Jogger

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Ignore It

  • Encanto

    ★★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★½