Sort by
  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • The Devil on Trial

    ½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★½

  • Spy Kids: Armageddon

    ★½

  • Sly

    ★★½

  • Office Race

    ★★★

  • Ferrari

  • Vacation Friends 2

    ★★½

  • Untold: Hall of Shame

    ★★★

  • Heart of Stone

  • The Beanie Bubble

    ½

  • Fittest on Earth: Retro/Active

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Arnold

    ★★★

  • The Country Club

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Come Out Fighting

    ★★

  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★½

  • John Mulaney: Baby J

  • Ghosted

  • Rare Objects

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Murder Mystery 2

    ★★★½

  • What the Hell Happened to Blood, Sweat & Tears?

    ★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Bottoms

    ★½

  • Chang Can Dunk

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★½

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Stephen Curry: Underrated

    ★★

  • Inspector Sun and the Curse of the Black Widow

    ★★½

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • The First Slam Dunk

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★½

  • Something from Tiffany's

  • Blue's Big City Adventure

  • A Christmas Story Christmas

  • The Amazing Maurice

    ★½

  • Falling for Christmas

    ★½

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★½

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★

  • Meet Cute

  • Raymond & Ray

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • I Like Movies

  • Sisu

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Secret Headquarters

    ★★

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★