Sort by
  • Heart Condition

    ★★½

  • Spider-Man 2

    ★★★½

  • Spider-Man

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Speed Racer

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Kids in the Hall: Brain Candy

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Delicatessen

    ★½

  • Moonshot

    ★★★

  • Chilly Scenes of Winter

    ★★★★

  • X

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★

  • Deconstructing Harry

    ★★★★

  • The Batman

    ★½

  • Fresh

    ★★★

  • Steve Jobs

    ★★★