Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • Wingwomen

    ★★★

  • The After

    ★★★★

  • Yellow Door: '90s Lo-fi Film Club

    ★★★★

  • Ballerina

    ★★★½

  • Foe

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★

  • Sly

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Burial

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • Memory

    ★★★★½

  • Out of Season

    ★★

  • Woman of...

    ★★★★

  • Jawan

    ★★★½

  • Lubo

    ★★★★½

  • Holly

    ★★★½

  • Daaaaaali!

    ★★★

  • Origin

    ★★★½

  • 21 Days Until the End of the World

    ★★★

  • Housekeeping for Beginners

    ★★★★

  • Green Border

    ★★★★½

  • Ryuichi Sakamoto | Opus

    ★★★★½

  • Heartless

    ★★★★

  • Shadow of Fire

    ★★★½

  • The Dreamer

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Evil Does Not Exist

    ★★★★½

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • El Paraíso

    ★★★½

  • The Universal Theory

    ★★★★½

  • Bye Bye Tiberias

    ★★★★

  • The Rescue: The Weight of the World

    ★★★★

  • Maestro

    ★★

  • Adagio

    ★★★

  • Tatami

    ★★★★

  • NYAD

    ★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Explanation for Everything

    ★★★★½

  • American Symphony

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Rustin

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★★

  • Milk

    ★★★★

  • Stolen

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★½

  • Sidonie In Japan

    ★★★½

  • City of Wind

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • This Is How A Child Becomes A Poet

    ★★★★½

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • The Erection of Toribio Bardelli

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Sweet Dreams

    ★★★★

  • The Missing

    ★★★★

  • The Monkey King

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Concrete Utopia

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Smugglers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½