Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★

  • Fuego Sagrado

  • Out of Jungle

  • Shards of Moon

  • Ladan

  • Dream Scenario

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Beast

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Invincible: Atom Eve

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

  • La Chimera

    ★★★★

  • Asteroid City

  • The Boogeyman

    ★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

  • BEEF

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Babylon

  • Adult Swim Yule Log

    ★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • Talk to Me

    ★★

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats