• Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Men

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • The Valet

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • A Tear in the Sky

  • Crush

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Father Stu

    ★★★

  • Return to Space

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★½

  • Night's End

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★★

  • The Girl From Plainville

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★½

  • Umma

    ★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Diamond Hands: The Legend of WallStreetBets

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Cow

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • I Love My Dad

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Studio 666

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Dog

    ★★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Eternals

    ★★★★

  • Tall Girl 2

    ★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • I Want You Back

    ★★★★

  • Marry Me

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Am I Ok?

    ★★★

  • Hatching

    ★★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★

  • Lucy and Desi

    ★★★½

  • Summering

    ★½

  • Sharp Stick

    ★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★

  • Dual

    ★★★★

  • Master

    ★★★½

  • Living

    ★★★½

  • 892

    ★★★★

  • Call Jane

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • When You Finish Saving the World

    ★★

  • The Royal Treatment

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • Brazen

    ★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★½

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Mother/Android

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½