• Bingo Hell

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Who Killed the KLF?

    ★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★½

  • Masking Threshold

    ★★★½

  • Barbarians

    ★★

  • This is GWAR

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Silent Night

    ★★

  • A Banquet

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Saloum

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Zalava

    ★★★½

  • Malignant

    ★★

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Hellbender

    ★★★

  • Mad God

    ★★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★½

  • Old

    ★½

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Titane

    ★★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Annette

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • The Beta Test

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • The Little Things

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Mank

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Shithouse

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • How to Deter a Robber

    ★★½

  • The Boy Behind the Door

    ★★★

  • Mangrove

    ★★★★

  • The Stylist

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • On the Rocks

    ★★★½