Sort by
  • Blonde

  • Barbarian

  • Purple Hearts

  • Nope

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Men

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Girl Picture

    ★★★

  • Resurrection

    ★★★★

  • Fresh

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Don't Look Up

    ½

  • Alec Baldwin: Unscripted

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • No Time to Die

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

  • Halloween Kills

  • Small Engine Repair

    ★★★½

  • Dune

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • The Card Counter

  • Malignant

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Mad God

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

  • Pig

    ★★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

  • Annette

  • All My Friends Hate Me

  • We Need to Do Something

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • To The Girl That Looks Like Me

  • F9

  • Army of the Dead

  • Zack Snyder's Justice League

  • The Beta Test

  • Noah & Annie

  • Grandma's Best Friends

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • We're All Going to the World's Fair

  • On the Count of Three

    ★★★½

  • Censor

    ★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Pretend It's a City

  • Long Toast

    ★½

  • Isaiah vs. The Hodag

  • Diddly Squat

  • The Empty Man

  • What Killed Michael Brown?

  • The Pizzagate Massacre

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★½

  • Freaky

  • Mangrove