• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • 2021 Rock & Roll Hall of Fame Induction Ceremony

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Night Teeth

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Monster Hunter: Legends of the Guild

  • UFO

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Old

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★★★

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Who Are You, Charlie Brown?

    ★★★½

  • No Sudden Move

  • Luca

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Q: Into the Storm

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Us Again

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Allen v. Farrow

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★½

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Burrow

    ★★★★

  • The Stand

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • A California Christmas

    ★★

  • A Go! Go! Cory Carson Christmas

    ★★★★

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★½

  • Alien Xmas

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★★½

  • Holidate

    ★½

  • Bruce Springsteen's Letter to You

    ★★★★