Cameron has logged 18 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Who Are You, Charlie Brown?

Who Are You, Charlie Brown?

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
All the King's Men

All the King's Men

1949
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fear Street: 1666

Fear Street: 1666

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Fear Street: 1978

Fear Street: 1978

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Fear Street: 1994

Fear Street: 1994

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
A Quiet Place Part II

A Quiet Place Part II

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
The 6th Day

The 6th Day

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
McCartney 3, 2, 1

McCartney 3, 2, 1

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Revenge of the Pink Panther

Revenge of the Pink Panther

1978
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Loki

Loki

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Earth Girls Are Easy

Earth Girls Are Easy

1988
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Replicas

Replicas

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
03
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Sound City

Sound City

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry