• Ray Donovan: The Movie

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Being the Ricardos

  • Marakkar: Lion of the Arabian Sea

    ★★★

  • Zoey's Extraordinary Christmas

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

  • The Beatles: Get Back

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★

  • Malfunction: The Dressing Down of Janet Jackson

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Dexter: New Blood

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Among the Stars

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • South of Heaven

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • A Spark Story

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Humans

    ★★½

  • Fauci

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★

  • Copshop

    ★★★½

  • The Starling

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Old Henry

    ★★★

  • Encounter

    ★★★½

  • The Gateway

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Karen

    ★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Malignant

    ★★½

  • After We Fell

    ★½

  • Queenpins

    ★★½

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Habit

    ★★½

  • The Protégé

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Streamline

    ★★★

  • Yakuza Princess

    ★★

  • Nine Perfect Strangers

    ★★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Ida Red

    ★★★

  • Playing God

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★

  • Demonic

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Blue Bayou

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • Flag Day

    ★★½

  • Stillwater

    ★★★½