camila has logged 14 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★★
Edit this entry  
28
Something's Gotta Give

Something's Gotta Give

2003
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Catch Me If You Can

Catch Me If You Can

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Steve Jobs

Steve Jobs

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Airheads

Airheads

1994
×
Edit this entry  
17
Big

Big

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Hairspray

Hairspray

2007
×
Read the review Edit this entry  
10
Dallas Buyers Club

Dallas Buyers Club

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

The Naked Gun: From the Files of Police Squad!

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Dolemite Is My Name

Dolemite Is My Name

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry