Sort by
  • Soul

  • The Devil All the Time

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Unhinged

    ★★★

  • The New Mutants

  • A Quiet Place Part II

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Cold Pursuit

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★

  • Overlord

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★½

  • Searching

    ★★★★

  • Wind River

    ★★★★★

  • Skyfall

    ★★★

  • Drive

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★★

  • The Departed

    ★★★★★

  • Casino

    ★★★★★

  • After Hours

    ★★★★

  • An American Werewolf in London

    ★★★★★

  • The Shining

    ★★★★★

  • Taxi Driver

    ★★★★