• Hustle

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Conversations with Friends

  • A Farewell to Ozark

  • The Dropout

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★½

  • Dog

    ★★★

  • Inventing Anna

  • Pam & Tommy

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

  • Home Team

  • Fresh

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • NOH8 Photo Shoot with the Cast of Search Party

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • BuzzFeed Unsolved: The Making of the Final Investigation

  • All Too Well: The Short Film

  • Dexter: New Blood

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Jacuzzi

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • After Yang

    ★★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Save Ralph

  • On the Count of Three

    ★★★★½

  • The Little Things

    ★★

  • Long Toast

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • The Queen's Gambit

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Shithouse

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • The Stunt Double

  • Si

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • The World to Come

    ★★★

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

  • Unsettling Scenes

  • Victor in Paradise

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Rhubarb

  • A Parks and Recreation Special

  • Normal People

  • Waiting

  • Hot Dog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Devs

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • The Night Clerk

  • Emma.

    ★★★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★★★

  • Downhill

    ★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Save Yourselves!

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Shirley

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★