RSS feed for cammots

cammots has logged 24 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Anima

Anima

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Goat

Goat

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Dog Days

Dog Days

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Cool Hand Luke

Cool Hand Luke

1967
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Wedding Crashers

Wedding Crashers

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
East of Eden

East of Eden

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Silence of the Lambs

The Silence of the Lambs

1991
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Murder Mystery

Murder Mystery

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
The Interview

The Interview

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Liberal Arts

Liberal Arts

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Everything Must Go

Everything Must Go

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
License to Drive

License to Drive

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
The Secret Life of Pets 2

The Secret Life of Pets 2

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Everybody Wants Some!!

Everybody Wants Some!!

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

2019
×
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Smithereens

Black Mirror: Smithereens

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Striking Vipers

Black Mirror: Striking Vipers

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Knocked Up

Knocked Up

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
LOL

LOL

2012
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Pixels

Pixels

2015
×
★½
Read the review Edit this entry