• Angel of Death 3D

  • AK vs AK

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Max Cloud

    ★★★★

  • A Creepshow Holiday Special

  • Monster Hunter

    ★★★★★

  • Christmas Together

  • Jiu Jitsu

    ★★★

  • Ludo

    ★★★

  • Kaali Khuhi

    ★★★★

  • Ruthless Renegade

  • The Empty Man

    ★★★★★

  • The Wrong Cheerleader Coach

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • A Babysitter's Guide to Monster Hunting

  • Seized

    ★★★★

  • Ka/Pae. Ranasingam

    ★★★★

  • The Last Matinee

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★½

  • Deep Blue Sea 3

    ★★½

  • The Wrong Wedding Planner

  • Blade: The Iron Cross

    ★★

  • Da 5 Bloods

  • Valley Girl

    ★★½

  • Mrs. Serial Killer

    ★★★★★

  • I've Been Afraid

  • Extraction

    ★★

  • Sputnik

    ★★★½

  • Bloodshot

  • InstaPsycho

  • Kannum Kannum Kollaiyadithaal

    ★★★

  • Bhoot: Part One - The Haunted Ship

    ★★★

  • Love Aaj Kal

  • Oh My Kadavule

    ★★★½

  • Malang

    ★★

  • Gretel & Hansel

  • Maria Bamford: Weakness Is the Brand

  • The Rhythm Section

    ★★★

  • The Wrong Housesitter

  • Psycho

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Psycho Party Planner

  • Ala Vaikunthapurramuloo

  • Underwater

    ★★★

  • Snowbound for Christmas

  • The Body

    ★★

  • 6 Underground

  • Eggnoid

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½

  • Ghosting: The Spirit of Christmas

  • Merry Liddle Christmas

  • Necropolis: Legion

    ★★★

  • Action

  • Sangathamizhan

    ★★

  • Christmas Reservations

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • A Christmas Movie Christmas

  • Kaithi

    ★★★★★

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

  • Ravening

    ★★★★

  • Blood Vessel

    ★★★½

  • Asuran

    ★★★★★

  • War

  • Gemini Man

    ★★★★★

  • Sye Raa Narasimha Reddy

    ★★★

  • In the Shadow of the Moon

  • The Wrong Cheerleader

  • Blood Quantum

    ★★★★