Sort by

sal has logged 18 entries for films during October 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
Love Exposure

Love Exposure

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Brittany Runs a Marathon

Brittany Runs a Marathon

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Blair Witch Project

The Blair Witch Project

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Girl, Interrupted

Girl, Interrupted

1999
×
★★★★
Edit this entry  
13
Now You See Me

Now You See Me

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Joker

Joker

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Love, Death & Robots: The Secret War

Love, Death & Robots: The Secret War

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
Love, Death & Robots: Alternate Histories

Love, Death & Robots: Alternate Histories

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Love, Death & Robots: Ice Age

Love, Death & Robots: Ice Age

2019
×
★★★½
Edit this entry  
10
Love, Death & Robots: Blindspot

Love, Death & Robots: Blindspot

2019
×
★★★
Edit this entry  
08
Bad Times at the El Royale

Bad Times at the El Royale

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Love, Death & Robots: Zima Blue

Love, Death & Robots: Zima Blue

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Love, Death & Robots: Lucky 13

Love, Death & Robots: Lucky 13

2019
×
★★★
Edit this entry  
01
Love, Death & Robots: Fish Night

Love, Death & Robots: Fish Night

2019
×
★★★★
Edit this entry  
01
Love, Death & Robots: Helping Hand

Love, Death & Robots: Helping Hand

2019
×
★★★
Edit this entry