Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • You People

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Babylon

    ★★★★½

  • Dolly Parton's Mountain Magic Christmas

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • 5 Seconds of Summer: The Feeling of Falling Upwards - Live from Royal Albert Hall

    ★★★★★

  • The State Funeral of HM Queen Elizabeth II

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★½

  • Conversations with Friends

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

  • Elizabeth: A Portrait in Part(s)

  • Moon Knight

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Dropout

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Pam & Tommy

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½