Sort by

camzu has logged 20 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
13
Shoplifters

Shoplifters

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★½
Edit this entry  
13
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★½
Edit this entry  
13
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★½
Edit this entry  
13
A Star Is Born

A Star Is Born

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★½
Edit this entry  
13
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Bird Box

Bird Box

2018
×
★★
Edit this entry  
13
Aquaman

Aquaman

2018
×
Edit this entry  
13
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★
Edit this entry  
13
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★
Edit this entry  
13
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★
Edit this entry  
13
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★½
Edit this entry  
13
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Edit this entry  
13
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Edit this entry