Sort by
  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • The Spectacular Now

    ★★½

  • Captain Phillips

    ★★★½

  • Love & Other Drugs

    ★★★★

  • Two Weeks Notice

    ★★★

  • While You Were Sleeping

    ★★★

  • The Proposal

    ★★★

  • The Way Way Back

    ★★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • The Unforgivable

    ★★½

  • Drive My Car

    ★★★★

  • The Outsiders

    ★★★★

  • Ambulance

    ½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★