Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • You People

  • A Man Called Otto

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

  • Smile

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Honor Society

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★★

  • EO

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Metal Lords

  • The Northman

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • No Exit

  • The Batman

  • Texas Chainsaw Massacre

  • All of Us Are Dead

    ★★★★★

  • All That Breathes

    ★★★★½

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • Licorice Pizza

  • Eternals

  • Encanto

  • No Time to Die

  • Squid Game

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★★

  • Old

  • Titane

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

  • Cruella

  • kid 90

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Willy's Wonderland

  • The Map of Tiny Perfect Things

  • Space Sweepers

  • We're All Going to the World's Fair

  • Wonder Woman 1984

  • The Prom

    ★★★★

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Soul

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • The Old Guard

    ★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • #Alive

    ★★★★½