Sort by
  • The Killer

    ★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

  • The Menu

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Leyla Everlasting

  • The Call

    ★★★★

  • Nocturne

    ★★★

  • Sweat

    ★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Tiger King

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Cold Meridian

    ★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • Tall Girl

    ★½

  • Knives Out

    ★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Katherine Ryan: Glitter Room

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Wine Country

    ★★

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★

  • The Perfection

    ★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • The Festival

    ★★

  • Gulyabani

    ★★★★

  • Ibiza

    ★★★

  • The Kissing Booth

    ★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★

  • When We First Met

    ★★½

  • Stranger in My Pocket

    ★★½

  • Mortal World

    ★★★

  • Hereditary

    ★★★★

  • Arif V 216

    ★★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Black Mirror: Crocodile

    ★★★★

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★★

  • In the Family

    ★★★

  • Serial Cook

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • Loving Vincent

    ★★★★★

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½