Sort by

cansu has logged 19 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Cold Meridian

Cold Meridian

2020
×
★★★
Edit this entry  
14
The Call

The Call

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
As Good as It Gets

As Good as It Gets

1997
×
★★★½
Edit this entry  
13
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Edit this entry  
11
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Gulyabani

Gulyabani

2018
×
★★★★
Edit this entry  
12
Inhalation

Inhalation

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Tangerine

Tangerine

2015
×
Edit this entry  
04
Pride & Prejudice

Pride & Prejudice

2005
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Host

The Host

2006
×
★★★½
Edit this entry  
30
Clouds of Sils Maria

Clouds of Sils Maria

2014
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★
Edit this entry  
27
Pete Davidson: Alive from New York

Pete Davidson: Alive from New York

2020
×
★★★½
Edit this entry  
26
John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

2018
×
★★★★
Edit this entry  
25
Coherence

Coherence

2013
×
★★★★
Edit this entry  
24
mid90s

mid90s

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Square

The Square

2017
×
★★★★
Edit this entry