Sort by
  • Fantastic Four

  • Barbie

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Teen Wolf: The Movie

  • Babylon

    ★★★★★

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • She Said

    ★★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Devotion

    ★★★★★

  • My Policeman

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • Bros

    ★★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

  • After Ever Happy

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★

  • Purple Hearts

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Black Bird

    ★★★★

  • Girl in the Picture

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Offer

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

  • In from the Side

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • Deep Water

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Kanye West: DONDA Experience Performance 2 22 22

    ★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★★★

  • Pam & Tommy

  • The Princess

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★