Sort by
  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Black Panther

    ★★½

  • Sorry to Bother You

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★½

  • Suicide Squad

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★½

  • Ex Machina

    ★★★½

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★½

  • Lucy

    ★★★

  • Edge of Tomorrow

    ★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★½

  • Transcendence

    ★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★

  • The Raid 2

    ★★★★

  • Whiplash

    ★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★½

  • The Protector 2

    ★½

  • Her

    ★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★½

  • 12 Years a Slave

    ★★★★

  • Under the Skin

    ★★★½

  • Gravity

    ★★★½

  • Blue Jasmine

    ★★★½

  • Inside Llewyn Davis

    ★★★½

  • Django Unchained

    ★★★★

  • The Act of Killing

    ★★★½

  • Skyfall

    ★★★½

  • Dredd

    ★★★★½

  • The Master

    ★★★

  • The Dark Knight Rises

    ★½

  • Ted

    ★★★

  • Prometheus

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • Moonrise Kingdom

    ★★½

  • The Dictator

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Beasts of the Southern Wild

    ★★★½

  • The Raid

    ★★★★½

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★½

  • Midnight in Paris

    ★★½

  • Atlas Shrugged: Part I

    ★½

  • Elite Squad: The Enemy Within

    ★★★★½

  • The Social Network

    ★★★★

  • 13 Assassins

    ★★★½

  • Incendies

    ★★★★

  • Black Swan

    ★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★

  • Inception

    ★★★

  • Ong Bak 3

    ★★★

  • Iron Man 2

    ★★½

  • Exit Through the Gift Shop

    ★★★★½

  • Sherlock Holmes

    ★★★

  • Avatar

    ★★★½

  • Fantastic Mr. Fox

    ★★★★

  • A Serious Man

    ★★★

  • The Bad Lieutenant: Port of Call - New Orleans

    ★★★★½

  • District 9

    ★★★½

  • Brüno

    ★★★