• Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Outfit

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • The Ice Age Adventures of Buck Wild

  • Master

    ★★★★

  • The House

    ★★★½

  • Bidoof's Big Stand

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • My Son

    ★★½

  • Benediction

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Kate

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Cyrano

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • The Electrical Life of Louis Wain

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★★

  • The Voyeurs

    ★★½

  • Boiling Point

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★★

  • Titane

    ★★★½

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Ali & Ava

    ★★★★