Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Asteroid City

    ★★★

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • Past Lives

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • Shaq

  • The People You're Paying to Be in Shorts

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★½

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Yankees-Dodgers: An Uncivil War

  • Sanctuary

  • Glass Onion

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Bros

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★

  • Nope

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Minions: The Rise of Gru

  • Section 1

  • South Park the Streaming Wars

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • EO

    ★★★★

  • Armageddon Time

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • RRR

    ★★★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Facing Nolan

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Jackass Forever

  • Meet Me in the Bathroom

  • Sharp Stick

  • 32 Sounds

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Super Bob Einstein Movie

  • All Madden

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

  • The Beatles: Get Back

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • House of Gucci

    ★★

  • Encanto

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Once Upon a Time in Queens

    ★★★★

  • INU-OH

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★