Sort by

Carlos has logged 14 entries for films during May 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Heima

Heima

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
GoodFellas

GoodFellas

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Polar

Polar

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Mod Squad

The Mod Squad

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
The Outpost

The Outpost

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Ocean's Eleven

Ocean's Eleven

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Mitchells vs. The Machines

The Mitchells vs. The Machines

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mortal Kombat

Mortal Kombat

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Tom Clancy's Without Remorse

Tom Clancy's Without Remorse

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry