RSS feed for Carl

Carl has logged 13 entries for films during July 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Savages

Savages

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Super

Super

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Exit Through the Gift Shop

Exit Through the Gift Shop

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Good Old Fashioned Orgy

A Good Old Fashioned Orgy

2011
×
★★
Edit this entry  
14
Last Night

Last Night

2010
×
★★½
Edit this entry  
12
London Boulevard

London Boulevard

2010
×
★★½
Edit this entry  
07
The Grey

The Grey

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Muppets

The Muppets

2011
×
★★½
Edit this entry  
06
The Amazing Spider-Man

The Amazing Spider-Man

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Seven Psychopaths

Seven Psychopaths

2012
×
Read the review Edit this entry  
05
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry