RSS feed for Carl
  • Overlord

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Three Identical Strangers

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Final Score

    ★★½

  • The Predator

    ★★½

  • First Man

    ★★★★★

  • American Made

    ★★★½

  • White Boy Rick

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★★★

  • Power of Grayskull: The Definitive History of He-Man and the Masters of the Universe

    ★★★½

  • Where Hands Touch

    ★★★½

  • Donnybrook

    ★★★

  • Widows

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★½

  • 47 Meters Down

    ★★½

  • Daddy's Home 2

    ★★