Carmen has logged 19 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Crazy About Her

Crazy About Her

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Silent House

Silent House

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
In Secret

In Secret

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Oldboy

Oldboy

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
I Saw the Light

I Saw the Light

2015
×
Read the review Edit this entry  
20
Liberal Arts

Liberal Arts

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Martha Marcy May Marlene

Martha Marcy May Marlene

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Kodachrome

Kodachrome

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Very Good Girls

Very Good Girls

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
D.E.B.S.

D.E.B.S.

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Crisis

Crisis

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
The World to Come

The World to Come

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry