Sort by
  • Pearl

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★½

  • Maid

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Lamb

    ★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • The Fallout

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • We Can Be Heroes

    ½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • Safety

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Stranger by the Shore

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Attack on Titan: Chronicle

    ★★★★★

  • Hamilton

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Eddy

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

    ★★★★

  • Waiting

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Hillary

    ½

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

    ½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Spree

    ★★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • Dolittle

    ½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ½

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★½