Sort by
  • Royal Shakespeare Company: Richard III

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Overload

  • National Theatre Live: Prima Facie

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Donna

    ★★★★★

  • Little English

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★½

  • Joyland

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • In Space with Markiplier: Part 2

    ★★★★

  • In Space with Markiplier

    ★★★½

  • Queer Parivaar

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • How Did We Get Here?

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★★

  • Brian and Charles

    ★★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★★½

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★★

  • Free Chol Soo Lee

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • Baba

    ★★★★½

  • Coming Out with the Help of a Time Machine

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Syed Family Xmas Eve Game Night

    ★★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★★

  • Come from Away

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Cinderella

    ★★★

  • Respect

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Fall

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★

  • Annette

    ★★★★½

  • Miley Cyrus Presents Stand by You

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • seven methods of killing kylie jenner

    ★★★★

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★½

  • Skater Girl

    ★★★½

  • Sediments

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Dawn, her Dad & the Tractor

    ★★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Homesick

    ★★½

  • Swan Song

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Gaia

    ★★★½

  • Moxie

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • TINA

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Music

  • Locked Down

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Death to 2020

    ★★★