Carson Schilling has logged 17 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Little Women

Little Women

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Krampus

Krampus

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Anna and the Apocalypse

Anna and the Apocalypse

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Star Wars

Star Wars

1977
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Jumanji: The Next Level

Jumanji: The Next Level

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Men Who Stare at Goats

The Men Who Stare at Goats

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Snow White and the Seven Dwarfs

Snow White and the Seven Dwarfs

1937
×
★★½
Read the review Edit this entry  
06
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Queen & Slim

Queen & Slim

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry